Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов 2 собен стан во Центар кај Концепт кафичот, станот е преубав се наоѓа на поткровје на 5 кат, има 65 М2, со 1 дневна и 1 спална, комплет опремен со преубав мебел, кујна комплет опремена, балкон,градско парно. Вселив веднаш.

Код на недвижност: 26105

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА