Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава куќа во Црниче кај Света Петка на атрактивноста на локацијата која е погодна за амбасада, деловен бјект, зграда или за
индивидуално живеење.
Куќата се наоѓа во Скопје, населба Црниче на улица Востаничка
Целокупната станбена површина на е 485 м2, со двор од 280 м2.
Опис на станбена површина:
– Сутерен од 3 соби и едно купатило за фитнес сала и сауна од 76 м2 и две гаражи
од 33 м2.
– Прв спрат од 115 м2 со 2 спални соби, работна соба, дневен простор, 2 купатила и
тераси од 23 м2.
– Втор спрат со површина од 118 м2 со 2 спални соби, две купатила, работна соба,
дневен престој,трпезарија, кујна и тераси од 14 м2
– Поткровје од 86 м2 со пет (5) спални соби, едно купатило, дневен престој и кујна.
Куќата има преден влез, и заден влез кој излегува во двор. Опремена е целосно со
мебел, апарати за домаќинство, а поседува алармен систем и целосен видео надзор.

Код на недвижност: 26056

Соби
6+ соби
Бањи
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
485 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
6+ соби
Бањи
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
485 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА