Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов модерен стан во Аеродром, спроти Американ Колеџ, станот поседува 76 m 2, 3 соби, се издава наместен со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, 2 балкони со отворен поглед, нова градба, клима, греење на парно, паркинг место, вселив oд 15 Јануари.

Код на недвижност: 26055

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
76 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
76 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА