Real Estate Agency
мени

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Козле , спроти Гоце Студентскиот, станот поседува 50 м2, 2 соби, дневна, и спална, СЕ ИЗДАВА ПОЛУНАМЕСТЕН со ПЛАКАР, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, клима, балкон, нова градба, ГАРАЖА, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26045

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА