Real Estate Agency
мени

Локација: Влае

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Влае , станот поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава наместен со понов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, греење на клима, машина, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26015

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА