Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар позади Монтенегро, Станот е 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава празен, греење на клима, балкон, бања, нова градба слободен паркинг, вселив од 1 Јануари.

Код на недвижност: 25950

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА