Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен празен пентхаус!
-Квадратура на станот: 115м2
-3 тоалета
-3 спални соби
-2 тераси + 360 Rooftop Тераса со 250м2 со прекрасен поглед на градот.
-2 паркинг места во подземна гаража
-Подрумска приватна просторија 16м2
-нова градба
-Централно градско парно греење и инвертер клими во секоја соба.
Станот е празен и со можност за местење по ваш избор на елементи кој во предходен договор. (кујна, плакари )
Станот не се издава на период помал од 12месеци.
Локација: Бул. Партизански Одреди- наспроти Хотел Карпош- Тафталиџе, кај Градинката Мој Свет, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА….

Код на недвижност: 25854

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
115 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
115 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА