Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов во Центар кај Државна Болница, поседува 55 м, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со понов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење , греење на клима, нова градба, балкон , вселив веднаш.

Код на недвижност: 25710

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА