Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар спроти Соборен Храм, поседува 150 м2, 4 соби, днавна и 3 спални, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно,клима инвертер , реновиран комплет, 2 бањи, 2 балкони, вселив веднаш….

Код на недвижност: 25637

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
150 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
150 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА