Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Аеродром, позади Бисер , поседува 85 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со нов мебел , нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, инвертер клима, 2 балкони, 2 бањи, 2 тв, 2 клими, машина за садови, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25634

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА