Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во куќа во Центар кај Буњаковец, поседува 100 м , 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со нов мебел, засебна кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови,  2 бањи, балкон, греење на сопствено парно, клима, понова градба, паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25611

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА