Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан на Водно, над Државна Болница, поседува 80 м2, 3 соби, наместен koмплет со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон со прекрасен поглед, нова градба, клима, греење на сопствено парно, гаража, 2 бањи, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25545

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА