Real Estate Agency
мени

Локација: Влае

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Влае.
Станот поседува 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални,се издава наместен со нов неотпакуван мебел,
со нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,
бања, балкон, клима, машина за перење, паркинг, нова градба, не вселуван до сега, станот е во фаза на уредување.
Вселување веднаш!

Код на недвижност: 25528

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА