Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Центар-ТАФТАЛИЏЕ КАЈ МЛЕЧЕН НА РУЗВЕЛТОВА, поседува 80 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, комплетно наместен,со нов мебел,2 купатила,греење на парно, комплетно реновиран,балкон,нова КУЈНА,со плотна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машна за садови, машина за перење, 2 купатила, ГАРАЖА, нова градба, вселив веднаш

Код на недвижност: 24842

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА