Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Карпош 4 , kaj City Mall, поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, греење на парно, клима, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, ГАРАЖА, балкон, нова градба, вселив веднаш…

цена: 650 евра СО СИТЕ ПЛАТЕНИ СМЕТКИ

Код на недвижност: 24645

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА