Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан кај Универзална Сала, станот е 55 м2,со 2 соби, наместен комплетно со нов мебел,греење на парно, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, МАШИНА ЗА САДОВИ, машина за перење, клима, греење на парно, балкон, нова градба, ПОДРУМ, ПАРКИНГ, вселив веднаш…

Код на недвижност: 24617

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА