Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава луксузен стан во Тафталиџе кај Нова, поседува 45 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава наместен со нов мебел, нова кујна, во нова градба, греење на парно, инвертер клима, балкон, вселив веднаш..

Код на недвижност: 24602

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА