Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар , спроти Кјуби, Станот е 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава празен , кујна и апарати, и канцелариски мебел, греење на парно , балкон, реновиран комплет, сопствен паркинг , вселив веднаш.

Код на недвижност: 24429

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА