Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов ЛУКСУЗЕН стан во Центар кај Рамстор, поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел. нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, клима, остава, бања, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24337

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА