Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 2 кај Машински, поседува 60 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен со нов мебел, греење на парно, клима, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, бања, слободен паркинг, реновиран комплет, кујнски прибор, правосмукалка.

Код на недвижност: 24287

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА