Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ ЛУКСУЗЕН стан во Аеродром во Џевахир, станот поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спална, на 19 ти кат, комплет наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машиња за садови машина за перење, бања, инвертер клима, нова градба, гаража, можност за користење на базен, теретана, вселив од 1 Април..

Код на недвижност: 24125

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
19 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
19 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА