Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Ново Лисиче кај Лиса, станот поседува 90 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава наместен комплет со понов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно , клима, балкон, 2 бањи, слободен паркинг, во близина има паркови, зеленила, понова градба , вселив веднаш.

Код на недвижност: 24027

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА