Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ПРАЗНА КУЌА во Карпош 1, позади Симпо, куќата поседува 140 м2, се издава прв кат и сутерен, првиот кат e 100 m2 и има 4 големи простории, 2 клими, ходник, едно купатило, балкон и засебна кујна, сутеренот е 40 м2, и има 2 големи простории и купатило, куќата има гаража и едно паркинг место, идеална за канцеларии, вселива веднаш.

Код на недвижност: 24001

Соби
6+ соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
140 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
6+ соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
140 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА