Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Аеродром, кај Свети Илија, станот поседува 125 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, наместен со понов мебел , располага со дневна,и 3 спални, 2 бањи, 3 балкони, нова засебна кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,греење на парно, клима, комплет реновиран, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 23962

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
125 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
125 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА