Real Estate Agency
мени

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава гарсоњера стан во Капиштец – Козле  кај ресторан Два Елени, со површина од 35 м2, 1 соба, се издава наместен комплет, нова градба, голем балкон, бања, греење на инвертер клима, слободен паркинг, вселив од 1 февруари..

Код на недвижност: 23790

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Запад
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА