Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Дебар Маало, кај Вардар Мебел, поседува 55 м, 2 соби, дневна и спална, наместен со нов мебел,нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење , греење на сопствено парно, клима, понова градба балкон , бања, сопствен паркинг.
Цена-350 евра со сметки за интернет, тв и вода

Код на недвижност: 23473

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА