Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Црниче, кај Баба Цана, наместен со нов мебел, поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 2 клими, балкон, греење на сопствено парно, 2 бањи, нова градба, Гаража, вселив веднаш…

цена: 550 евра со гаража
Цена: 500 евра без гаража

Код на недвижност: 23116

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА