Real Estate Agency
мени

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Ново Лисиче, кај макпетрол на последна 5 ка. Станот поседува 60 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен со нов мебел, греење на парно, клима, нова кујна , со машина за садови, машина за перење, сопствен подземен паркинг, вселив од 10 февруари.

Код на недвижност: 21494

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА