Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов ЛУКСУЗЕН стан во Тафталиџе, ВО БИСИ, поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава наместен со нов мебел, нова кујна, во нова градба, ГАРАЖА со далечински управувач, подно греење, клима, балкон, ИМА И ЕДНА СОБА ЦЕЛА СО ПЛАКАРИ, вселив веднаш..

Код на недвижност: 21170

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА