Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Тафталиџе кај Нова, станот поседува 70 м2, 3 соби, наместен со нов мебел, во нова градба,нова КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, клима, балкон, ГАРАЖА, нова градба, вселив од 1 јули…

Код на недвижност: 19817

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА