Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Мичурин

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Мичурин кај Танец, поседува 90 м2, 4 соби, дневна и 3 спални соби, наместен комплет со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, паркинг,  понова градба, 1 балкон, 2 купатила, станот е дуплекс, вселив веднаш.

Код на недвижност: 19292

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА