Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Козле кај Реплек, станот поседува 60 м2, 3 соби, дневна, и 2 спални, наместен комплетно со нов мебел, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, нова градба, паркинг, балкон, греење на струја,вселив веднаш.

Код на недвижност: 18458

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА