Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Карпош 3, kaj ОКТА. близу City Mall, станот поседува 65 м2, 3 соби,дневна и 2 спални. наместен комплет со нов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, балкон, нова градба. ПАРКИНГ.вселив од 1 декември…

Код на недвижност: 18152

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА