Real Estate Agency
мени

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се изнајмува луксузна куќа во Козле, кај Канела, со површина од 130 м2, 4 соби, дневна и 3 спални соби, се издава 1 и 2 кат, со централно парно , Куќата е комплетно опремена со нов мебел , долу има дневна со кујна. купатило и балкон, горе има 3 спални соби, со купатило голема балкон, ЏАКУЗИ, клима,оптички интернет, работна соба, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, двор. паркинг место, место за точак, вселивa веднаш.

Код на недвижност: 18085

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
130 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
130 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА