Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Тафталиџе кај Гоце Студентскиот близу City Mall, поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, комплет наместен со нов мебел ,нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, балкон, ГАРАЖА, гратис одржување, 24 часа надзор, гратис чистење 2 пати месечно, голем балкон, вселив веднаш.

Код на недвижност: 17986

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА