Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава празен стан во Капиштец кај Зебра, станот поседува 80 м2, со 3 соби, конфорна дневна дневна и 2 спални, станот е реновиран со блиндор врата, аларм и 2 клими, кујна, апарати, погоден за живеење и како канцалариски простор, на приземје, со балкон и греење на парно, вселив веднаш.

Код на недвижност: 17050

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА