Description

Се издавa нов стан во Дебар Маало , кај Вардар Мебел,поседува 50 m 2, 2 соби, се издава комплет наместен со нов мебел, со нова кујна, МАШИНА ЗА САДОВИ, лцд, машина за перење, греење на парно, клима инвертер, нова гардба, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаДебар Маало
 • Home area50 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети2
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital