Description

Се издава нов стан во Мичурин, кај Железничка, поседува 45 м2, со 2 соби, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина , бања, балкон, ПАРКИНГ, клима, греење на парно, паркинг, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаМичурин
 • Home area37 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети2
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital