Description

Се издава луксузен стан во Центар (Градски ѕид/поранешно Агромеханика) со површина од 152 м2, 4 соби плус остава, од кој што има прекрасен дневен простор со камин и библиотека, кој што е поврзан со трпезаријата и кујна. Од овој простор се излегува на тераса, а од кујната на помошен балкон. Во близина на кујната има остава. Во ходникот има едно купатило, а второто купатило е поврзано со родителската спална соба. Преку родителската спална соба се влегува во гардеробер и utility и се излегува на помошната тераса. Греењето во станот е централно, а ладењето и догревањето е со независен систем што обезбедува подеднаква температура во станот (каналски плафонски систем како во хотели). Има сопствен видео надзор пред самиот влез на станот. Локацијата е одлична и во непосредна близина има маркети, градинки, школи, трговски центар, градски парк и др.
Станот е вселив веднаш…

цена: 1100 евра без вклучен паркинг простор
1200 евра со вклучен паркинг простор

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA Skopje
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area152 Квадрати
 • Rooms4
 • Кревети4
 • Купатила2

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital