Description

Се издава луксузен стан на Водно , станот поседува 135 м2 , 4 соби, дневна и 3 спални, греење на парно, клима, СЕ ИЗДАВА наместен со нов мебел, нова ЗАСЕБНА кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, 2 бањи, голем балкон, нова градба, СОПСТВЕН ПАРКИНГ, ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаВодно
 • Home area135 Квадрати
 • Rooms4
 • Кревети4
 • Купатила2
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

40 Квадрати
2
1
100 Квадрати
3
2