Description

Се изнајмува ПРЕКРАСНА куќа во населба Тафталиџе 2, понова градба, на ул Будипештанска, поседува 250м2, два спрата, со 4 соби,
– соптвено греење на струја ,
– 4 тараси
-подрум
-гража со многу паркинг места, на
1 кат има кујна дневна и купатило
2 кат 3 соби 2 купатила 3 тараси,
клима уреди, алармен систем за безбедност, уредена градина и двор пред самата куќа од 420 м2,вселива веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA
 • Contact phone 078219508
 • Type Куќа
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаТафталиџе 2
 • Home area250 Квадрати
 • Rooms4
 • Купатила5
 • Гаража/Паркинг3

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties