Description

Се издава луксузен стан на Водно , ВО ПАНОРАМА РЕЗИДЕНС, станот е 320 м2, со 4 соби, 2 дневни и 2 спални, комплетно наместен со нов и модерен мебел, греење на сопствено парно, клима,нова градба, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, 3 балкони, 3 бањи, нова градба, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, ГАРАЖА, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаВодно
 • Home area320 Квадрати
 • Rooms4
 • Кревети4
 • Купатила3
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital