Description

Се изнајмува луксузна куќа во Карпош, Жданец.
Куќата е на 3 ката со поглед кон градот и Водно, со прекрасен хортикултурно уреден двор од 1100м2.
– внатрешна поврешина 780м2
Приземје : дневна соба со трпезарија и кујна, балкон со пристап од дневната соба, гостинската спална соба и тоалетот
сутерен : две спални соби, кујна, помошна просторија, бања и теретана
1 кат: три детски спални соби, два тоалети и соба за релаксација со маса за билјард
2 кат: мастер спалната која што располага со сопствен тоалет и гардеробер соба.
– кровна тераса од 200м2, со директен пристап од внатрешноста на куќата
– 1100м2 хортикултурно уреден двор, приватни паркинг места и базен со термална пумпа
– греење на централен систем со инвертер клима уреди, но постои можност куќата да се поврзе и на парно.

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA
 • Contact phone 078219508
 • Type Куќа
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЖданец
 • Home area780 Квадрати
 • Rooms15
 • Кревети10
 • Купатила5
 • Гаража/Паркинг3

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital