Description

Се издава луксузно опремен стан на Водно во Соравија, станот поседува 65 м2, 2 соби, наместен со нов мебел, конфорна дневна и спална , балкон , бања, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на сопствено парно, нова градба, клима инвертер, ГАРАЖА, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаВодно
 • Rooms2
 • Кревети2
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

40 Квадрати
2
1