Description

Се издава нов стан во Црниче, кај Баба Цана, наместен со нов мебел, поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 2 клими, балкон, греење на сопствено парно, 2 бањи, нова градба, Гаража, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦрниче
 • Rooms3
 • Кревети3
 • Купатила2
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

100 Квадрати
3
2