Description

Се издава нов луксузен стан на Водно , на Кочо Рацин кај Вила Гала, станот поседува 40 м2,2 соби, комплетно наместен со нов мебел ,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на СОПСТВЕНО парно, клима, нова градба 2021 г, БАЛКОН, вселив од 27 ми декември…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаВодно
 • Home area40 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети2
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

55 Квадрати
2
1
1