Description

Се издава луксузен комплетно наместен стан во Ново Лисиче спроти Џевахир, поседува 75 м2, 4 соби, дневна и три спални соби, трпезарија, балкон,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба, 2 бањи, балкон, остава, подрум, слободен паркинг, клима, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаНово Лисиче
 • Home area75 Квадрати
 • Rooms4
 • Кревети4
 • Купатила2

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

55 Квадрати
2
1
1
70 Квадрати
3
2
140 Квадрати
3
2