Description

Се издава нов модерен стан во Карпош 3 во Лептокарија, поседува 60 м2, 2 соби, наместен со нов мебел, клима, греење на парно, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, понова градба, паркинг, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКарпош 3
 • Home area60 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети2
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital