Description

Се издава нов ЛУКСУЗЕН стан во Тафталиџе во Импексел, станот поседува 61 м2, со 2 соби,дневна и спална, се издава наместен со нов мебел, инвертер клима, нова кујна со машина за садови, балкон, нова градба, греење на парно, паркинг, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА , вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаТафталиџе 2
 • Home area61 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети2
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties