Description

Се издава нов стан во Црниче кај Симпо, многу блиску до Центар, наместен со нов мебел, 57 м2, 2соби, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, ЛЦД, балкон, вселив веднаш…
цена: 250 евра ( во цената влегува месечна кирија и сите платени сметки за вода , струја, кабловска и интернет )

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦрниче
 • Home area57 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети2
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

55 Квадрати
2
1
1